Ponúkané služby

 

Srobiznis Vám ponúka nasledovné služby

Založenie, predaj a zmeny v s.r.o.

Spracovanie účtovníctva

Čo by ste mali vedieť pred založením s.r.o.

Ak ste sa rozhodli pre založenie spoločnosti s ručením obmedzeným (ďalej len s.r.o.) a potrebujete s tým pomôcť, ste práve teraz na tom správnom mieste. Dôvody sú jednoduché. Založenie s.r.o. nie je jednoduchý právny proces, ktorý si vyžaduje určité znalosti legislatívy a právnych predpisov. Predpokladáme, že nie každý tieto právne predpisy ovláda a vie sa v nich jednoducho zorientovať.

Pri postupoch súvisiacich so založením s.r.o., existuje mnoho potrebných krokov a čo i len nedodržanie jedného z nich, bude pre Vás znamenať určité zdržanie, opätovné chodenie a čakanie na úradoch, finančné straty súvisiace s platením kolkov, alebo úplné zamietnutie vkladu s.r.o. do obchodného registra.

Je tu však ešte jedna možnosť, a to tá, že všetky tieto starosti prenecháte na nás. Nemusíte dokonca ani navštíviť našu kanceláriu – vieme sa jednoducho dohodnúť telefonicky alebo mailom a garantujeme Vám, že celý proces Vás bude stáť menej prostriedkov, ako keby ste si chceli založiť s.r.o. svojpomocne.

Ako je to možné ?

Hlavný dôvod je ten, že na komunikáciu so živnostenským a obchodným registrom používame zaručený elektronický podpis (pozor, ZEP nie je to to isté ako elektronický podpis), vďaka ktorému dokážeme niektoré poplatky znížiť až o 50% a niektoré dokonca nebudete platiť vôbec.